RU UA


Виготовлення акрилайтів

Виготовлення акрилайтівАкрилайтом називають рекламну конструкцію, яка застосовується для реклами, підприємства, організації, закладу та залучення уваги потенційних клієнтів. Виготовлення акрилайтів є дуже важливою і необхідною послугою для прогресивних компаній і різних закладів, які дбають про свій імідж. Акрилайт виглядає сучасно, стильно і привабливо. Технічною особливістю акрилайтів є проектування променів світла на зображення чи написи, створені за допомогою гравіювання акрилу.

Завдяки прогресивним технологіям та інноваційному обладнанню виготовлення акрилайтів в наш час не займає багато часу. Замовник може отримати готовий рекламний виріб, виготовлений за власним проектом або спроектований професійним дизайнером, в максимально стислі терміни. Замовити виготовлення акрилайтів нерідко бажають власники кафе, ресторанів, різних нічних закладів, адже такі рекламні конструкції дуже стильно і яскраво виглядають. Акрилайти відмінно справляються із завданням залучення клієнтів.

Виготовлення акрилайтів здійснюється за допомогою спеціального високотехнологічного апаратного та програмного забезпечення, тому виготовляються акрілайти дуже якісно і точно. Для підсвічування таких рекламних виробів застосовують в основному яскраві світлодіоди або люмінесцентні лампи. Маскуються джерела світла в профілі виробу. Світло проходить через акрилайт і заломлюється в місцях гравіювання. У результаті виходить досить ефектна і оригінальна картинка або напис, що світится.

Замовити виготовлення акрилайтів можна в компанії «Машин Хед». Звертайтесь.

  G Analytics
разработка сайта веб студия