RU UA


Порізка акрилу

Порізка акрилуУ сучасному світі серед величезної кількості матеріалів, які широко використовуються, гідне місце зайняв акрил. Цей матеріал, одна з назв якого «оргскло», вийшов у виробництво в 30-х роках 20-го століття в Німеччині. Він активно використовувався деякий час в авіації. Але, оскільки даний матеріал легко запалюється, то незабаром в даній галузі від нього відмовилися.

Його можна назвати екологічним, адже цей матеріал піддається переробці. Також «оргскло» не виділяє токсичних речовин, які б могли негативно вплинути на здоров'я людини.

На сьогоднішній день акрил використовують в дизайні інтер'єру, ландшафтному дизайні, в рекламній продукції. Для того, щоб була можливість працювати з матеріалом, зазвичай потрібна порізка акрилу. Оргскло досить таки податливе. Тому працювати з ним легше, ніж із звичайним склом і металом. Існує навіть якась схожість з обробкою деревини. У більшості випадків роботи з оргстеклом вимагається порізка акрилу. Саме вона дає можливість створити об'єкт потрібної форми і довжини.

У нас можна швидко і якісно здійснити порізку акрилу.

Для того, щоб все виглядало акуратно, порізка акрилу повинна проводитися майстрами на спеціальному обладнанні. Звичайно ж такий підхід до справи дає максимально позитивний результат на виході продукту.

Існує декілька технологій порізки акрилу. Серед них використання дискової і стрічкової пилок, лазера, а також використання фрезерувального верстата. У кожного виду існують свої особливості, переваги та недоліки.

Ми працюємо з фрезерно-гравіювальним верстатом Navigator 2305. Точність обробки матеріалів знаходиться в межах 0,05 мм.

Якщо Вам потрібна порізка акрилу - звертайтеся до нас! Наші послуги за доступною ціною.

  G Analytics
разработка сайта веб студия