RU UA


Фремлайт ціна

Фремлайт цінаФремлайт, ціна на який сьогодні вважається досить невисокою, являє собою тонку конструкцію з підсвічуванням і рекламним постером. Такий тип світлової реклами став активно використовуватися різними компаніями та організаціями в нашій країні не так давно. Але вже сьогодні такі рекламні системи можна зустріти повсюдно. Мабуть, всі погодяться з тим, що такий вид реклами є дуже ефективним способом залучення потенційних клієнтів.

Фремлайт, ціна якого є досить лояльною, нині встановлюють власники магазинів, розважальних та торгових комплексів, банків, ресторанів, офісних центрів, аптек, та інших всіляких установ і закладів.

Сьогодні виробники різної рекламної продукції виготовляють двосторонні і односторонні фреймлайти, ціни на які є цілком задовільними для різних підприємців та організацій, адже така яскрава і сучасна реклама неодмінно окупиться досить швидко.

Фремлайт, ціна якого на сьогоднішній день є досить невисокою, стане для будь-якого підприємця відмінною інвестицією в розвиток свого бізнесу. Замовити недорого високоякісний і привабливий фремлайт можна у фірмі «Машин Хед».

Такі ціни на фремлайт пропонує своїм клієнтам компанія «Машин Хед»:

  • Формат А2 - 1650 грн.
  • Формат А1 - 2540 грн.
  • Формат А0 - 3800 грн.

Придбати високоякісний і стильний фремлайт, ціна якого буде цілком демократичною, можна у виробничій компанії «Машин Хед». Звертайтесь.

  G Analytics
разработка сайта веб студия