RU UA


Панелі крісталайт

Панелі крісталайтПанелі крісталайт останнім часом можна все частіше побачити в найрізноманітніших  громадських закладах. Попит на таки рекламний виріб за останній час суттєво зріс. Незважаючи на те, що такі світлові тонкі панелі з'явилися відносно недавно, але вже стали дуже затребуваними і поширеними виробами, які найчастіше встановлюють в кафе, ресторанах, барах, нічних клубах, офісних приміщеннях, торгових центрах і т.д.

Встановити панелі крісталайт в приміщенні - це ідеальне рішення для яскравого, барвистого, сучасного і стильного оформлення інтер'єру. Конструкція та системи кріплення панелей крісталайт дозволяють створити візуальний ефект таблички, що вирує в повітрі та світиться. Це виглядає дуже привабливо і солідно.

Не дивлячись на те, що панелі крісталайт світяться протягом досить тривалого періоду часу досить яскраво, вони є цілком економічними і споживають досить невелику кількість електричної енергії.

Панелі крісталайт можуть бути різних розмірів. У таких конструкціях можна використовувати будь-яке зображення або фото. Такий рекламний виріб неодмінно підвищить авторитет Вашого закладу або компанії. Оригінальне оформлення інтер'єру завжди викликає інтерес у клієнта. Крісталайт на сьогоднішній день вважається одним з найцікавіших варіантів для ефективного поліпшення іміджу та підвищення привабливості компанії або закладу для потенційного клієнта.

Панелі крісталайт можна замовити в компанії «Машин Хед» за цілком прийнятною ціною.

  G Analytics
разработка сайта веб студия