RU UA


Порізка ПВХ

Порізка ПВХКоли звучить порізка ПВХ - як правило, мається на увазі листовий ПВХ, який найчастіше використовується для рекламної продукції.

Давайте спочатку розберемося, чому саме ПВХ використовують для рекламної продукції?

По-перше, це легкий матеріал, що означає - невелика вага рекламної продукції. Завдяки чому її можна встановити практично в будь-якому місці.

По-друге, і втім, найбільш важливе, цей матеріал не піддається атмосферним впливам, що гарантує довговічність продукту.

По-третє, порізка та обробка ПВХ вважається нетрудомісткою і тому реклама з цього матеріалу буде готовою досить швидко.

Не менш важливою властивістю полівінілхлориду є також низький ступінь горіння - це самозатухаючий матеріал, що не мало важливо в цілях безпеки самої рекламної конструкції і навколишнього середовища.

Також цей матеріал не поглинає і не пропускає воду.

Володіє достатньою пластичністю і міцністю, що, в поєднанні з іншими перевагами, робить його одним з найпопулярніших, для використання в зовнішній рекламі.

У рекламі з ПВХ листів зазвичай виробляють:

  • покажчики;
  • штендери;
  • інформаційні табло;
  • виставкові стенди;
  • елементи обробки торгових приміщень;
  • вітрини;
  • об'ємні букви;
  • вивіски;
  • прилавки.

Отже, за допомогою чого ж здійснюється порізка ПВХ?

На непрофесійному рівні багато хто використовує звичайну фрезу або простий фрезерний верстат. Також полівінілхлорид легко ріжеться лезом з плоскими дрібними зубами, встановленим на ручній, стрічковій, дисковій пилці або ножівці.

На виробництвах, найчастіше, порізка ПВХ відбувається за допомогою фрезерних верстатів з ЧПУ, що гарантує рівність, плавність і точність різу. Але, на сьогодні доступні і більш високоточні методи порізки ПВХ, такі як «плоттерне різання». Більшість ріжучих плоттерів забезпечені регульованими головками, що дозволяє контролювати глибину різання. Це дає можливість використовувати пристрій для різних товщин матеріалу, починаючи від порізки плівок з ПВХ, закінчуючи твердими листами.

Наша компанія спеціалізується на порізці листів і плівок ПВХ для форм будь-якої складності. Це дозволяє нам пропонувати і здійснювати для клієнта найнеординарніші рішення.

Ми завжди прагнемо бути кращими, тому стабільно вдосконалюємо свою матеріальну і технічну базу. Будьте впевнені, що у нас ви отримаєте рекламний продукт швидше, якісніше і дешевше.

Компанія Машин Хед готова здійснити замовлення будь-якої складності та об'єму, починаючи від порізки ПВХ і закінчуючи виготовленням та встановленням зовнішньої реклами.

  G Analytics
разработка сайта веб студия