RU UA


Акрилайт ціна

Акрилайт цінаАкрилайт - один з видів зовнішньої реклами. Така конструкція вважається одним з найпривабливіших, стильних і яскравих елементів оформлення екстер'єрів або інтер'єрів всіляких нічних закладів, магазинів, розважальних центрів, кафе, ресторанів, аеропортів, вокзалів, готелів і т.д. Акрилайт, ціна якого вважається цілком прийнятною, являє собою прозору світлову панель, з нанесеним певним зображенням або написом, способом гравіювання.

Акрилайт, ціна якого є досить невисокою, має дуже декоративний і сучасний зовнішній вигляд, який неодмінно приверне велику кількість потенційних клієнтів до закладу. Акрилайт, ціна якого вважається непропорційно менша тій користі, яку він принесе його власнику, сьогодні користується величезним попитом серед українців. Ефективно функціонує акрилайт і вдень і вночі. Особливо ефектно виглядає така яскрава конструкція в темний час доби. Адже на різнокольорові і яскраві малюнки і написи ввечері або вночі люди обов'язково звертають увагу.

Для підсвічування акрилайтів застосовують у наш час у більшості випадків світлодіоди. Адже таке підсвічування є найбільш економним, надійним і довговічним. Ціна акрилайтів є в наші дні цілком прийнятною для будь-якого підприємця, який бажає стильно і яскраво прорекламувати свій заклад або піднести людям якусь інформацію. Наша компанія пропонує наступні ціни на акрилайти:

  • Формат А2 - 1650 грн.
  • Формат А1 - 2540 грн.
  • Формат А0 - 3800 грн.

Якщо Вам потрібен стильний і якісний акрилайт, ціна якого буде для Вас задовільною, то Вам варто звернутися у фірму «Машин Хед».

  G Analytics
разработка сайта веб студия