RU UA


Контурна порізка

Контурна порізка - відносно новий вид технологічного процесу. Вона використовується дуже широко, починаючи від різання наклейок, етикеток, при створенні брошур і навіть декоративних магнітів, закінчуючи елементами для тюнінгу авто, також такий вид порізки використовують архітектори, будівельники і навіть меблеві виробництва. Такий процес найчастіше припускає попереднє нанесення плоттером малюнка, після чого ріжучий плоттер вирізає їх по контуру, від чого власне і сталася назва.

Контурна порізкаСучасні ріжучі плоттери дозволяють налаштувати як глибину різу, так і його швидкість, завдяки чому контурна порізка стає універсальною, її використовують для великого спектру матеріалів з різними товщинами.

Напевно, найважливішою перевагою контурної різки є, можна сказати, ювелірна обробка верхнього шару різних матеріалів без зачіпання їх основи. Це дозволяє, наприклад, швидко і якісно наносити фірмову символіку на спеціалізований одяг, екіпіровку не пошкоджуючи робочої поверхні. Ймовірно, більшість людей в своєму житті стикалися з результатами плоттерного різання, кожен з нас зустрічав наклейки різної форми, які з легкістю можна відокремити від поверхні, зберігаючи правильну форму.

До контурної порізки, як і до всіх наших послуг, ми спочатку підходимо дуже серйозно. На виробництві встановлено сучасний ріжучий плоттер з оптичним позиціонуванням, це дозволяє отримувати різ з точністю до 0.01 мм, що є дуже високим показником.

Контурна порізка в Києві пропонується серед широкого спектру дизайнерських, рекламних послуг компанією «Машин Хед». Оформити замовлення на виготовлення виробів способом плоттерного різання, або отримати детальну консультацію, можна, зв'язавшись з менеджерами компанії за контактним телефоном (044) 502-32-90. Наш колектив налаштований на максимально вигідне для клієнта рішення. Основна мета для нас - отримати задоволеного клієнта, який стає постійним замовником і рекомендує нас друзям. Тому нашим клієнтам не обов'язково розбиратися у варіантах технологій, за допомогою яких потрібно реалізувати їхні потреби. Просто зверніться до наших менеджерів, які підберуть оптимальне технічне рішення, пояснять вам всі деталі, передадуть задачу на виробництво і проконтролюють виконану роботу. Крім контурної порізки, із задоволенням запропонуємо вам повний комплекс рекламних продуктів, починаючи від дизайнерських послуг і закінчуючи реалізацією зовнішньої реклами будь-якого ступеня креативності та складності.

Ми цінуємо якість і цінуємо наших клієнтів, тому працювати для Вас - це лише задоволення.

Контурна порізка в компанії «Машин Хед» - гарантія якості для Вашого бізнесу!

  G Analytics
разработка сайта веб студия