RU UA


Фрезерування ПВХ

Фрезерування ПВХФрезерування ПВХ дуже популярна в столиці послуга. Вона стрімко стає все більш затребуваною. Фрезерна обробка листових пластиків в переважній більшості випадків використовується для створення різного типу рекламної продукції. Фрезерування ПВХ є автоматизованою процедурою вирізання різноманітних малюнків і контурів за допомогою спеціального обладнання. Як правило, в цьому процесі задіяна особлива техніка контурної точної різки на потрібній поверхні, виходячи із заздалегідь спроектованого на комп'ютері макета.

Фрезерування ПВХ надає можливість створювати пластикові вироби для найрізноманітніших цілей. Але найбільш поширеним і затребуваним застосуванням фрезерування полівінілхлориду є виготовлення всіляких рекламних елементів, таких як об'ємні і плоскі букви, світлові короби, панелі з графічними зображеннями, покажчики, вивіски та інші види рекламної продукції.

Замовити фрезерну обробку ПВХ в Києві можна в компанії «Машин Хед». Для створення високоякісних виробів з полівінілхлориду наші фахівці використовують сучасний і високотехнологічний фрезерно-гравірувальний верстат Navigator 2 305, а також використовуючи комп'ютерне проектування, за допомогою якого можна створити пластиковий виріб, який в точності відповідатиме комп'ютерному макету.

Фрезерування ПВХ недорого в Києві здійснюється фірмою «Машин Хед».

  G Analytics
разработка сайта веб студия