RU UA


Фрезерно-гравірувальні роботи

Фрезерно-гравірувальні роботиТОВ «Машин Хед» пропонує послуги з розкрою, криволінійного різання і гравіювання листових матеріалів.

Роботи з фрезерування й гравірування матеріалів виконуються на новому сучасному обладнанні, що забезпечує точність обробки до 0,05 мм.

Фрезерно-гравірувальний верстат Navigator 2305 призначений для обробки будь-яких листових матеріалів, що застосовуються у будівництві, рекламі, меблевому виробництві, машинобудуванні та інших виробничих сферах. Це ДСП, МДФ, дерево, фанера, алюмінієві композитні панелі (АКП), листові пластики (акрил, ПВХ, полікарбонат, полістирол і ін.), кольорові метали (алюміній, латунь, бронза).

Робоче поле верстата 3050х2050мм. Можлива фрезерна порізка матеріалів товщиною до 50мм. Також можлива порізка деталей довжиною до 6м, шляхом перестановки заготовки.

Фрезерно-гравірувальні роботи на замовленняДля фрезерної контурної порізки ми застосовуємо тільки високоякісні фрези, які забезпечують гладкий рівний зріз і високу точність порізки.

Однією з найбільш затребуваних і складних операцій є фрезерування алюмінієвих композитних панелей й гравірування паза під згин. Ми виконуємо гравіювання паза на кут 90 градусів і 135 за бажанням замовника. Гравірування на кут 135 градусів забезпечує можливість легкого згинання заготовки відразу після фрезерування без застосування додаткової обробки і без зусиль. При підготовці креслень на фрезерування композитних панелей ми допоможемо виконати розгортку деталі, щоб вона згорнулася правильно, без зазорів і перекосів.

При фрезеруванні акрилу для виготовлення об'ємних букв, є можливість виконання паза або обниження по контуру букви, для зручності подальшої поклейки.

плотерна порізка самоклеющейся плівкиТакож можливе фрезерування МДФ фасадів з різними профілями і малюнком під фарбування або ламінацію.

Гравіювання акрилу для виготовлення акриллайтов виробляється твердосплавним гравером, що забезпечує чистий різ необхідної глибини, що надалі позитивно впливає на якість підсвічування.

Також виконуємо контурну порізку самоклеючих плівок на ріжучому плоттері. Ширина рулону до 1,26м.

Ми можемо виконувати роботу як з вашого матеріалу, так і самостійно робити закупівлю за цінами постачальників.

Вартість робіт розраховується індивідуально, залежно від обсягу та особливостей замовлення.

плотерна порізка плівки плотерна порізка плівки київ
гравіювання акрилу Гравіювання акрилу на замовлення в Києві
фрезерування МДФ фасадів на замовлення в Києві фрезерування МДФ фасадів
розкрій, криволінійна порізка, гравірування листових матеріалів розкрій, криволінійна порізка, гравірування листових матеріалів
Фрезерно- гравірувальні роботи недорого

  G Analytics
разработка сайта веб студия